Zamknij

Basia Kuhn z Jabłonowa Pomorskiego nagrała piosenkę z gitarzystą zespołu KULT

08:07, 27.09.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W dniu 25 września premierę swojego singla „Tylko z tobą” miała Basia Kuhn mieszkanka Jabłonowa Pomorskiego., która wzięła udział w ogólnopolskim projekcie muzycznym "iWojtek". Autorem projektu jest Wojtek Jabłoński  gitarzysta zespołu KULT, a także współkompozytor płyty KAZIK „Zaraza”, o której w tym roku było wyjątkowo głośno.

Ideą projektu jest przede wszystkim promocja zdolnych wokalistów, którzy w większości nie są znani szerszej publiczności i nie mieli dotychczas szansy na pracę w profesjonalnym studiu nagraniowym pod okiem doświadczonego producenta muzycznego w roli mentora. Jabłoński ma nadzieję, że uczestnictwo w tym projekcie pomoże wszystkim spełnić ich marzenia i zaistnieć w świecie muzycznym. 

Do współpracy przy projekcie Wojtek zaprosił 10 wokalistów, spośród ponad 300 otrzymanych zgłoszeń. Każda z osób nagrała swój singiel, do którego muzykę stworzył Jabłoński grając na gitarze, basie i perkusji. Współpracował także z Konradem Wantrychem przy aranżach klawiszy i kwartetu smyczkowego. Wojtka cechuje umiłowanie do żywych instrumentów, stąd w piosenkach nie ma ani jednej, komputerowo wytworzonej nuty. 

Muzyka została dostosowana do stylu śpiewania i wrażliwości każdego z wokalistów.

Aktualności dotyczące projektu na: 

FB https://www.facebook.com/GoodVibeProduction

Insta https://www.instagram.com/Good.Vibe.Production/ 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz