Zamknij

Operator maszyn stolarskich

Nr oferty: StPr/20/0307Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Niskie Brodno 4, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac za pomocą maszyn stolarskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, chęć do pracy ------------------------------------------------------------------------------------ Praca w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22 Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Wiśniewski Wojciech FABRYKA MEBLI "STOLKAR"
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Niskie Brodno 4, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Romanowska
    Numer telefonu: 56 49 335 10
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP + dokumenty aplikacyjne Przed zgłoszeniem kontakt telefoniczny z pracodawcą !!!
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Sprzątanie na hali produkcyjnej. Praca polegająca na obsłudze ręcznej zamiatarki.
    StPr/20/0339
    data rozpoczęcia pracy od 28.05.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Montaż okien, rolet i innych obiektów.
    StPr/20/0340
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    Obsługa klienta indywidualnego, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż artykułów budowlanych.
    StPr/20/0341

    Prace murarskie.
    StPr/20/0334
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2020

    Szlifowanie, przygotowywanie elementów drewnianych do malowania.
    StPr/20/0328
    data rozpoczęcia pracy od 25.05.2020

    Pomoc przy wykonywaniu : instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO, montażu przydomowych oczyszczalni; wykonywanie prac związanych z montażem kotłowni
    StPr/20/0332

    -doradztwo techniczne, przygotowanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej, opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobów, nadzór nad produkcją, optymalizacja użycia części mechanicznych i eksploatacyjnych maszyn.
    StPr/20/0333
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020

    Pozyskiwanie klientów w branży art. rolnych (koncentraty, pasze, nawozy, nasiona).
    StPr/20/0323
    data rozpoczęcia pracy od 22.05.2020
    wynagrodzenie od 3 421,9 - 5 548,63 PLN

    Układanie, naprawianie, rozbieranie i wykańczanie nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych.
    StPr/20/0326

    Pomoc w montażu domów drewnianych.
    StPr/20/0327