Zamknij

Dlaczego puchowe kołdry Ludwika są najlepsze?

09:55, 23.03.2020 | materiały partnera

Sypialnia to miejsce, które powinno być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Jego centralną częścią jest łóżko, które powinno umożliwiać nam optymalny odpoczynek oraz sen. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu w trakcie wypoczynku, warto zainwestować w wysokiej jakości pościel marki Ludwika.

Zdrowy sen to podstawa

Aby zacząć dzień z optymizmem i pozytywną energią, przede wszystkim trzeba się porządnie wyspać. Kilka godzin nieprzerwanego snu zapewni nam witalność i chęć do działania oraz podejmowania nowych wyzwań każdego dnia. Nocny odpoczynek to czas, kiedy organizm intensywnie się regeneruje. Ciało wykazuje wtedy większą skuteczność w przypadku leczenia stanów zapalnych. Oprócz tego lepiej walczy z wszelkimi drobnoustrojami, takimi jak bakterie i wirusy, zapobiegając infekcjom.

Warto pamiętać, że zdrowy sen to zdrowa pościel. Materiał, z którego jest wykonana powinien być przewiewny i zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza. Nie bez znaczenia jest również wypełnienie oraz wykończenie. Najzdrowszy jest puch, który pozwala ciału oddychać i zapobiega poceniu się.

Cudowne właściwości puchu

Puch ma postać delikatnego płatka śniegu. Jego struktura jest trójwymiarowa. To puszyste i lekko promyki, z których wyrastają prawie niewidoczne haczyki. Naturalny puch ma zdolność pobierania powietrza z zewnątrz i zatrzymywania go, dzięki czemu ogrzewa nasze ciało. Potrafi przystosować się do temperatury organizmu.

Kołdry wykonane z wysokiej jakości puchu (gęsiego i kaczego), to nie tylko doskonała izolacja termiczna, ale głównie termoaktywna. Kołdry puchowe nie dopuszczają do przegrzania się organizmu i pozwalają na swobodny przepływ powietrza. 

Dzięki swoim właściwościom, są lekkie i sprężyste, a także przez długi czas zachowują swój pierwotny kształt. Tego rodzaju produkty posiadają strukturę kasetową. Są gęsto przeszywane tworząc komory co powoduje, że puch nie przemieszcza się. Kołdry puchowe są idealne dla alergików, ze względu na swoje właściwości antyalergiczne. Nie powodują uczuleń. 

Marka Ludwika

Ludwika to producent pościeli wykonanej z najwyższej jakości komponentów. Marka zajmuje się produkcją kołder i poduszek z wypełnieniem puchowym oraz syntetycznym od 2001 roku. Produkty wykorzystywane do tworzenia pościeli są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Certyfikowany puch do wypełnienia pościeli, pozyskiwany jest od Polskich dostawców.

Oprócz pościeli, Ludwika posiada w swoim asortymencie również akcesoria sypialniane. W zależności od wielkości łóżka, dostępna jest pościel 140×200, pościel 160×200 i idealna do łoża małżeńskiego pościel 200×220 - https://posciel.to/posciel-200x220.

Wyroby marki Ludwika zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone zarówno w Polsce, jak i za granicą. Do ich produkcji firma wykorzystuje nowatorskie technologie, co w połączeniu z tradycyjnymi materiałami, daje maksymalne uczucie komfortu podczas snu. Pragnąc zapewnić sobie odpoczynek na najwyższym poziomie, warto zaopatrzyć się w produkty marki Ludwika, które ze względu na solidne wykonanie, posłużą na wiele lat. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop