26 lipca 2025 roku Amfiteatr Miejski im. Louisa Armstronga w Iławie ponownie stanie się muzycznym sercem regionu. Przed nami szósta edycja Iława Soundlake Festival, wydarzenia, które co roku przyciąga miłośników muzyki i dobrej energii z całej Polski.
W tym roku na scenie w Iławie wystąpią:
Iława Soundlake Festival to wydarzenie, które łączy wyjątkową lokalizację nad jeziorem, wysoką jakość muzyki i letnią atmosferę, tworząc przestrzeń do wspólnego przeżywania muzyki. Festiwal od początku swojego istnienia promuje kulturę muzyczną w regionie, a jednocześnie integruje mieszkańców i turystów, stając się stałym punktem wakacyjnego kalendarza w Iławie.
– Chcemy, aby każdy, kto pojawi się w amfiteatrze nad Jeziorakiem, poczuł, że to coś więcej niż koncert. To wspólnota ludzi, którzy kochają muzykę i letnie wieczory spędzone nad wodą w dobrej atmosferze – podkreślają organizatorzy.
W poprzednich edycjach na scenie Iława Soundlake Festival występowali m.in. Brodka, Mrozu, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow czy Artur Rojek, gromadząc pełen amfiteatr i wzbudzając wśród uczestników wspomnienia, które wracają wraz z pierwszymi dźwiękami każdego lata.
Szósta edycja festiwalu zapowiada się jako jeden z najważniejszych punktów muzycznych wakacji w północnej Polsce, przyciągając fanów różnych gatunków muzycznych, spragnionych koncertów w plenerze i prawdziwego kontaktu z muzyką na żywo.
Bilety na Iława Soundlake Festival 2025 są już dostępne w sprzedaży online na platformie Biletyna.pl:
https://bilety.io/ZUEAZ
Warto po nie sięgnąć wcześniej – zainteresowanie wydarzeniem jest duże, a liczba miejsc w amfiteatrze ograniczona.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na profilach społecznościowych festiwalu oraz stronie internetowej organizatora: www.ick.miastoilawa.pl
Data: 26 lipca 2025 r.
Start: 20:00
Miejsce: Amfiteatr Miejski im. Louisa Armstronga, Iława
Zapraszamy
Organizator Iławskie Centrum Kultury.
Dofinansowane z budżetu Miasta Iławy. W tym roku obchodzimy 720-lecie Miasta Iławy.
Partnerzy: Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Szkoła Podstawowa nr 3.
Sponsor: Zielińscy.
Patroni Medialni: UWMFM, Gazeta Iławska/Gazeta Olsztyńska, Redakcja Ostróda News, ESKA.
Opieka medialna: TVP3 Olsztyn.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz