Zamknij
07:42, 12.02.2024
Do Brodnicy powraca ośrodek Piłkarskiego Przedszkola Legii Warszawa - Legia Soccer Schools. Przedszkole z sukcesami funkcjonowało już w latach wcześniejszych, jednak zajęcia na jakiś czas zostały wstrzymane.
09:49, 18.01.2024
Było to jej piąte zwycięstwo 22-letniej liderki światowego rankingu w szóstym pojedynku z osiem lat starszą i zajmującą 62. w klasyfikacji WTA Collins. Jedynej porażki doznała właśnie w Melbourne, w półfinale tej imprezy dwa lata temu.
09:37, 18.11.2023
Bramki: dla Polski - Jakub Piotrowski (38); dla Czech - Tomas Soucek (49).
19:13, 10.11.2023
To już ostatni mecz wyjazdowy brodnickiej Sparty w rundzie jesiennej. Do przerwy zimowej pozostały tylko dwa spotkania, ale to najciekawsze jest właśnie przed nami – Spartę po 12 latach przerwy czeka wyjazd do Wąbrzeźna na mecz z tamtejszą Unią.
07:59, 07.11.2023
WTA Finals to turniej dla ośmiu najlepszych zawodniczek mijającego sezonu. Tak jednostronnego finału nie było nigdy wcześniej. W 1983 roku Martina Navratilova wygrała z Chris Evert 6:2, 6:0, a w 2003 w takim samym stosunku Kim Clijsters pokonała Amelie Mauresmo.
06:55, 06.11.2023
Mecz Świątek - Sabalenka rozpoczął się już w sobotę, ale z powodu opadów deszczu został przerwany przy wyniku 2:1 dla Polki w pierwszym secie i przeniesiony na niedzielę.
10:18, 04.11.2023
Świątek przez fazę grupową przeszła w świetnym stylu. Najpierw pokonała Czeszkę Marketę Vondrousovą 7:6 (7-3), 6:0, potem Amerykankę Coco Gauff 6:0, 7:5, a teraz nie dała szans Jabeur. Spotkanie trwało zaledwie godzinę i dziewięć minut.
11:55, 02.11.2023
W meczu 15. kolejki IV ligi KPZPN Sparta Brodnica zagra na własnym stadionie z Chełminianką Chełmno. Do końca rundy jesiennej rozgrywek zostały już tylko trzy mecze.
08:42, 02.11.2023
Obie zawodniczki rozpoczęły dość nerwowo. Gauff nie potrafiła celnie zagrać większości piłek, natomiast Światek, po pewnym zdobyciu trzech pierwszych punktów, również utraciła pewność siebie i pozwoliła rywalce doprowadzić do stanu 40:40. Po chwili, mając przewagę, Polka popełniła podwójny błąd serwisowy, ale ostatecznie nie dała się przełamać.
07:33, 31.10.2023
24-letnia Vondrousova to aktualna mistrzyni Wimbledonu. Dwa lata młodsza Świątek mierzyła się z nią po raz trzeci i odniosła trzecie zwycięstwo.
14:04, 15.10.2023
Mecz był niezwykle wyrównany i decydował się w tie-breaku, w którym Rublow również miał piłkę meczową. Hurkacz wykazał się stalowymi nerwami, obronił ją i odniósł jeden z największych sukcesów w karierze.
10:43, 25.09.2023
Polska – Włochy 3:1 (15:25, 26:24, 25:23, 25:21).
07:48, 17.09.2023
Biało-czerwoni awansowali do finału po zwycięstwie w półfinale 3:1 nad Słowenią, z którą przegrywali w fazie pucharowej czterech ostatnich edycji europejskiego czempionatu.
07:07, 08.09.2023
Półamatorska drużyna, w której m.in. występują przedstawiciele takich zawodów jak nauczyciel, wychowawca przedszkolny czy cieśla, przyjechała na PGE Narodowy. Dziewięciu zawodników trenera Hakana Ericsona występuje poza granicami kraju. Pojemność stołecznego stadionu pomieściłaby wszystkich mieszkańców Wysp Owczych (niewiele ponad 50 tys. - PAP). Oba zespoły grały już ze sobą trzy razy, ale po raz pierwszy rywalizowały o punkty.
07:29, 04.09.2023
22-latka z Raszyna przegrała wszystkie trzy poprzednie spotkania z cztery lata starszą zawodniczką z Rygi. Choć od ich ostatniej potyczki minęło już półtora roku, to pierwszy gem wskazywał, jakby Polka miała jeszcze w głowie poprzednie mecze ze znaną z bezkompromisowej oraz ryzykownej gry Ostapenko i skończyło się przełamaniem.