Zamknij
REKLAMA

Zapisz się do Żaka i zadbaj o lepszą przyszłość

12:50, 30.08.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Wbrew pozorom, wiele osób nadal nie wie, co chciałoby robić w życiu. Rozwiązaniem jest podniesienie swoich kwalifikacji lub rozwój zainteresowań. Szkoła ŻAK w Grudziądzu oferuje kierunki kształcenia dostosowane do wymogów aktualnego rynku pracy. Na jakie warto się zapisać? Zapotrzebowanie nadal jest na: techników BHP, florystów, opiekunki środowiskowe czy techników administracji. W gospodarce widać także ogromny popyt na usługi kosmetyczne. Warto więc skorzystać z kształcenia wizażystka/stylistka czy technika usług kosmetycznych. Trener personalny z elementami fitness, instruktor ds. terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, opiekun w żłobku i przedszkolu, dekorator wnętrz czy aranżacja ogrodów to kolejne jednoroczne specjalizacje dające szansę na atrakcyjne zatrudnienie i realizację własnych pasji. Nie czekaj dłużej. Dziś podejmij decyzję i zapisz się dając sobie w ten sposób szansę na lepszą przyszłość. Tym bardziej, że będąc Słuchaczem Żaka można odebrać wyprawkę szkolną w ramach programu Dobry Start.

W szkole ŻAK można uczyć się za darmo. Jest także wiele kierunków za które miesięczna opłata jest niewielka. Obowiązują również atrakcyjne zniżki czesnego. Nauka na dwóch specjalnościach jednocześnie, pozwala na uzyskanie, aż o 25% upustu. Ponadto, każdy absolwent szkoły ŻAK może liczyć na rabat w wysokości 20%. Żak to także szansa edukacyjna dla osób dorosłych, które nie miały wcześniej możliwości zdobyć średniego wykształcenia. Warto zapisać się do liceum ogólnokształcącego i zdać maturę.

Zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym w soboty i w niedziele, co pozwala uczyć się i pracować jednocześnie! Dzięki temu nie trzeba rezygnować z dotychczasowych obowiązków, by kształcić się w wybranym kierunku. Ponad 20 lat praktyki oraz ogromna liczba zadowolonych, wyuczonych absolwentów to znak, że warto nabrać odwagi i zrobić pierwszy krok w kierunku zdobycia lub zmiany zawodu.

Droga, aby zostać słuchaczem grudziądzkiego ŻAK-a jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić formularz online na stronie na https://grudziadz.zak.edu.pl/zapisz-sie-online i poczekać na telefon od konsultanta, który wyjaśni dalsze kroki rekrutacji. Zapraszamy także osobiście do sekretariatu szkoły. Ważne, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły. Niezależnie od wybranej formy dla każdego mamy upominki przy zapisie. Warto też zaznaczyć, że nie ma żadnych ukrytych opłat czy wpisowego.

Odwiedź nas w sekretariacie w Grudziądzu przy ulicy Długiej 22, tel.  663 773 491 Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA