Zamknij
REKLAMA

Brodnica. Dzielnicowy będący po służbie zatrzymał złodzieja

12:20, 20.08.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy z Brodnicy będący w czasie wolnym od służby, zatrzymał sprawcę kradzieży. Mężczyzna przebywając w supermarkecie schował pod kurtkę piwo i wyszedł ze sklepu nie płacąc za nie. Ponadto sprawca nie stosował się do nakazu zakrywania ust i nosa. Mieszkaniec powiatu brodnickiego ukarany został dwoma mandatami karnymi w wysokości 500 złotych.

Wczoraj (18.08.) brodnicki dzielnicowy będący po służbie, robił wraz z rodziną zakupy w jednym ze sklepów w miejscowości Bobrowo. W pewnym momencie funkcjonariusz zauważył wchodzącego na halę sklepową mężczyznę, który podejrzanie się zachowywał. Mężczyzna ten, nie stosował się również do obowiązku zakrywania ust i nosa. Policjant obserwował klienta, który na dziale z alkoholem schował coś pod kurtkę, po czym wyszedł za linię kas nie płacąc za towar.  Dzielnicowy wybiegł za mężczyzną i zatrzymał go na parkingu sklepowym.

Jak się okazało pod kurtką miał piwo. Na miejsce wezwano drugiego dzielnicowego przebywającego w służbie, który ukarał 52-latka dwoma mandatami karnymi w wysokości po 500 złotych za każde wykroczenie.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%