Zamknij
REKLAMA

Szpital w Grudziądzu zawiesza działanie Zespołu Poradni Specjalistycznych

08:27, 18.03.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu informuje, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym ze wzrostem liczby osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w Polsce od dnia jutrzejszego zawieszona zostaje działalność Zespołu Poradni Specjalistycznych.

Mamy świadomość, że działalność poradni specjalistycznych, także w ośrodkach, które nie są szpitalami zakaźnymi została zawieszona. Dlatego mimo trudnej sytuacji epidemicznej w jakiej się znajdujemy staramy się pomóc naszym Pacjentom.

W dniu jutrzejszym nasz personel skontaktuje się z Pacjentami wymagającymi konsultacji pozabiegowych (np. zdjęcie szwów, zmiany opatrunków itp.), w celu umówienia wizyty zespołu wyjazdowego.

W części poradni uruchomiono teleporady.

Wystawiane są e-recepty dla Pacjentów, którzy wymagają kontynuacji farmakoterapii.

Poniżej przedstawiamy spis przychodni specjalistycznych, do których mogą udac się pacjenci, korzystający dotychczas z porad w naszej poradni.
Nasze infolinie czynne są w godz. od 7 do 14.30
tel.: 56 641 4444 , 56 641 3433
e-mail: [email protected]

https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/PrzychodnieSpecjalistyczne

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla dorosłych i dzieci na chwilę obecną działa bez zmian. Wymagany jest wcześniejszy triage w budynku M.

Ambulatorium chemioterapii w budynku O działa bez zmian.
POZ-et na chwilę obecną działa bez zmian.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz