Zamknij
REKLAMA

Dwóch mieszkańców powiatu grudziądzkiego w areszcie w Brodnicy za rozbój

10.37, 08.11.2022 policja.pl Aktualizacja: 09.24, 11.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Do policyjnego aresztu w Brodnicy trafiło dwóch mieszkańców powiatu grudziądzkiego, którzy usiłowali dokonać rozboju w placówce poczty, w Jabłonowie Pomorskim. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów w niespełna godzinę po dokonaniu przestępstwa. Za usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, grozi im kara nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

Wczoraj  (7.11.) , około godz. 15.30 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o napadzie na placówkę poczty w Jabłonowie Pomorskim. Ze zgłoszenia wynikało, że do placówki weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn i z pistoletu hukowego oddało dwa strzały. Spłoszeni mężczyźni uciekli w kierunku dworca kolejowego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że sprawcy usiłowania rozboju wsiedli do pociągu, a kiedy pociąg ruszył, wyskoczyli z niego.

W wyniku penetracji terenu, funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu grudziądzkiego, którzy przemieszczali się polem. Mężczyźni w wieku 36 i 24-lata trafili do policyjnego aresztu w Brodnicy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli przedmioty, którymi sprawcy posłużyli się przy dokonaniu przestępstwa.

Za usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, grozi im kara nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%