Zamknij

MRGARDEN GKM rozpoczął współpracę z federacją DSF Kickboxing Challenge

10:43, 22.12.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Przerwę zimową GKM S.A. wykorzystuje nie tylko na podpisywanie umów ze sponsorami. Nasz klub podejmuje współpracę również w innych dziedzinach działalności sportowej.

W czasie intensywnego przygotowania do sezonu żużlowcy szukają także swego rodzaju odskoczni od monotonnych treningów. Zarząd klubu wraz z działem Marketingu postanowili w jakiś sposób urozmaicić ten okres zawodnikom MRGARDEN GKM. Stąd też pomysł nawiązania współpracy z federacją DSF Kickboxing Challenge.

W ramach obopólnej współpracy zawodnicy naszego klubu będą mogli między innymi obejrzeć w Wielką Gale Kickboxingu, organizowaną 24 stycznia w Grudziądzu. – Obie strony, zarówno GKM, jak i DSF planują długofalową współpracę. Planujemy wspierać się nie tylko na niwie sportowej – potwierdził Marek Tkaczyński, prezes zarządu DSF Kickboxing Challenge.

Planowany jest również wspólny trening drużyny MRGARDEN GKM wraz z gwiazdą polskiego kickboxingu lub MMA. Szczegóły tego przedsięwzięcia poznamy niebawem. Będzie to osoba nie tylko rozpoznawalna w mediach, ale również utytułowana w swojej dyscyplinie.

To dzięki Federacji DSF najlepszy kickboxing w Polsce wreszcie trafia do województwa kujawsko-pomorskiego. 24 stycznia na gali DSF 19 w Grudziądzu odbędą się dwie walki mistrzowskie w formule K-1 oraz mecz międzynarodowy Polska – Litwa. Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzi TVP Sport. (GKM)

[ZT]6[/ZT]

Bilety na galę już można kupić na www.kupbilety24.eu

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© brodnica365.pl | Prawa zastrzeżone