Zamknij

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Brodnicy

10:15, 22.08.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Już po raz czwarty odbędzie się w Brodnicy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Brodnicy „Brodnica CUP 2019”. Turniej powstał z myślą o dzieciach z rocznika 2011 i młodszych, a tegoroczna edycja będzie trwać dwa dni i rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy.

Na głównej płycie boiska brodnickiego stadionu zagrają 22 zespoły zaproszone przez Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica. W naszym mieście będzie można zobaczyć drużyny z 7 województw oraz 1 zespół z Rosji. Po raz kolejny swoje umiejętności zaprezentują chłopcy z topowych akademii w Polsce: Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Wisła Płock. UKS GOL Brodnica w tym roku wystawia 4 ekipy, które powalczą o jak najwyższe cele. 

Sobotnie rozgrywki (24.08.2019 r.) będą się toczyć w 2 grupach od godziny 10.00 do godziny 17.30. Następnie w niedzielę (25.08.2019 r.) utworzone zostaną 3 grupy finałowe (Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa), które wyłonią zwycięzców. Zakończenie Turnieju planowane jest na godzinę 14.30 w niedzielę. Nie zabraknie również atrakcji dla mieszkańców Brodnicy oraz rodzin młodych zawodników. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.brodnicacup.pl oraz na FB.

Turniej dofinansowany jest ze środków finansowych Urzędu Miejskiego w Brodnicy. Organizatorem Turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica, a Partnerami Urząd Miejski w Brodnicy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brodnicy.
 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%