Zamknij

Kronawirus. Brodnicki Dom Kultury odwołuje zaplanowane imprezy

08:42, 10.03.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Zgodnie ze wskazaniami Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy, z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, związane z ryzykiem zachorowania na COVID-19 (zapaleniem płuc spowodowanym nowym koronawirusem SARS-CoV-2), po analizie ryzyka zdrowotnego i w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, odstępujemy od organizacji następujących wydarzeń, z udziałem osób z grupy ryzyka (dzieci, osoby starsze i przewlekle chore):

  • - „NIE PRZESZKADZAĆ”- widowisko teatralno-muzyczne, z udziałem podopiecznych Pracowni artystycznych BDK
  • - XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO BRODNICA 2020
  • - 65.OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI – eliminacje powiatowe

O dalszych krokach, związanych z tymi wydarzeniami, będziemy informować na bieżąco, na naszych stronach – bdk.brodnica.net oraz fb/brodnickidomkultury. Terminy pozostałych wydarzeń, do końca marca 2020, pozostają zmian.

Z-ca dyr. Brodnickiego Domu Kultury Małgorzata Miętkiewicz

źródło: bdk.brodnica.pl

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz