Zamknij

TU JESTEM - Wojewódzki Konkurs Krasomówczy

15:19, 05.10.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

To już IX edycja organizowanego przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego „TU JESTEM”. Jak co roku, mamy zaszczyt zaprosić do udziału wszystkich uczniów szkół podstawowych klas 7 i 8 oraz ponadpodstawowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Jeżeli jesteś urodzonym mówcą, wyczuwasz w sobie talent oratorski i chciałbyś lub chciałabyś zaprezentować swoje umiejętności i podzielić się z nami swoją wiedzą na temat regionu (np. miejscowości, ciekawych miejsc, historii, kultury, zwyczajów, tradycji, zabytków, walorów turystyczno-przyrodniczych, bohaterów i ludzi zasłużonych dla regionu itd.) - Nie czekaj! Weź udział w naszym konkursie!                                                

Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2020 roku (włącznie) pod numerem telefonu:52 356 77 01 lub adresem e-mail: [email protected]. Zgłaszać można się także osobiście w Czytelni Regionalnej mieszczącej się w Bibliotece Głównej w Inowrocławiu przy ul. Jana Kilińskiego 16. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie Biblioteki: www.jan-kasprowicz.bmino.pl.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego oraz Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%