Zamknij

Pracownik ds. Ubezpieczeń

Nr oferty: StPr/22/0876Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie relacji - przygotowanie i prezentowanie ofert ubezpieczeniowych zgodnie z potrzebami klientów - prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji - realizacja planów sprzedażowych - obsługa systemów wewnętrznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, umiejętność obsługi komputera i pakietu biurowego MS Office (Word, Excel), umiejętność organizacji pracy własnej. DODATKOWE: zaświadczenie o niekaralności, komunikatywność, chęć kontaktu z ludźmi, motywacja do osiągania wyznaczonych celów i konsekwencja w działaniu, chęć rozwoju i stałego podnoszenia wiedzy. Kontakt z pracodawcą: [email protected]
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Grunwaldzka 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko
    Osoba do kontaktu: Monika Marchewka
    Numer telefonu: 564724280 w. 209
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    pomoc przy wykonywaniu instalacji sanitarnych,grzewczych
    30/6/2022
    data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022
    wynagrodzenie od od 20 do 20 PLN

    Pomoc przy pracach brukarskich.
    StPr/22/0582
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    składanie prompterów na podstawie instrukcji, pakowanie prompterów do wysyłki, obsługa wysyłek, obsługa plików w chmurze Google Docs, montowanie poszczególnych części w zespoły, sprawdzanie współdziałania części i zespołów urządzeń, sprawdzanie parametrów zmontowanego sprzętu, dbanie o porządek w miejscu pracy
    StPr/22/0564
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    wystawianie faktur zakupu, sprzedaży; wprowadzanie wyciągów i ich rozliczanie; sporządzanie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji; wydruk ewidencji zakupu VAT, sprzedaży VAT, księgi podatkowej
    StPr/22/0565

    utrzymywanie w czystości i porządku budynków, pomieszczeń gospodarczych oraz terenu wokół firmy stosownie do pory roku; bieżąca kontrola i naprawa drobnego sprzętu oraz wyposażenia; dbanie o mienie, o należyty stan urządzeń, sprzętu i innych materiałów stanowiących własność placówki
    StPr/22/0578

    zapoznanie się z dyspozycją produkcyjną oraz dokumentacją technologiczną; obsługa maszyn produkcyjnych (pras, żelazek); kontrolowanie i regulowanie parametrów maszyn produkcyjnych; wykonywanie czynności określonych podziałem pracy: m.in. przyklejanie transferów, przekazywanie części odzieży i odzieży gotowej do kolejnych stanowisk w zespole, przygotowywanie produktów do kontroli jakości, etykietowanie produktów gotowych, pakowanie produktów gotowych
    StPr/22/0553

    wykonywanie prac porządkowych oraz prostych prac naprawczych w budynku i wokół budynku; utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach i wokół budynku; dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu oraz instalacji i urządzeń w budynku; w okresie letnim pielęgnacja zieleńców; w okresie zimowym odśnieżanie oraz dbanie o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych i parkingów; utrzymywanie podstawowego sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznym; wykonywanie zadań i czynności pomocniczych, usługowych w stosunku do innych pracowników polegające miedzy innymi na pomocy w załadunku i rozładunku towarów, pracach magazynowych, ustawianiu mebli, wieszaniu firanek i zasłon
    StPr/22/0556

    sprzątanie przydzielonych pomieszczeń: zamiatanie, mycie i konserwacja podłóg; odkurzanie mebli i sprzętów znajdujących się w pomieszczeniach; mycie okien; wykonywanie innych zleconych prac porządkowych
    StPr/22/0557

    przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potrwa przez kuchnię; obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy; gastronomiczny rozbiór mięsa; wykonywanie różnego rodzaju potrwa zgodnie z poleceniem kucharza; zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych; utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego; dbanie o dostępność środków czystości w kuchni na zapleczu sanitarnym; czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn; zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy; doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom
    StPr/22/0558

    pomoc w opiece nad dziećmi, pomoc przy posiłkach, dekorowanie i sprzątanie sal, pomoc w przebieraniu dzieci, spacery z dziećmi, pomoc w przygotowywaniu uroczystości w Klubie
    StPr/22/0561