Zamknij

Monter

Nr oferty: StPr/24/0307Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie terenu pod inwestycję, wykonywanie przewiertów w przegrodach budowlanych, wykuwanie, wyburzanie, wywóz gruzu, wykonywanie i modernizowanie instalacji, instalacja wykonywanych systemów, uruchamianie urzadzeń wraz z udzielaniem instruktarzu użytkowania klientom.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe umiejętności posługiwania się elektronarzędziami oraz narzędziami ręcznymi ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Refundacja kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Godz. pracy od 7:00 do 15:00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Żwirki i Wigury 3, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Kamila Anna Piotrowska
    Numer telefonu: 566498940 w. 945
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, dokumenty aplikacyjne
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Praca polegająca na montażu elementów reklamowych.
    StPr/24/0338
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Rozwożenie materiałów.
    StPr/24/0339
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Rozładunek, załadunek, przyjmowanie do magazynu, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, udział w inwentaryzacji.
    StPr/24/0334
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Wykonywanie pomocniczych prac budowlanych oraz prac porządkowych.
    StPr/24/0335
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w dziedzinie fotowoltaki i pomp ciepła, doradztwo techniczne oraz prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta, realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
    StPr/24/1189
    data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 do 9 000 PLN

    Obsługa kelnersko-barmańska.
    StPr/24/0331

    Opracowywanie atrykułów/ treści do zamieszczenia w serwisie internetowym; odpowiadanie za kreowanie zagadnień zamieszczanych w serwisach internetowych - redagowanie newsów i research - przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich - tworzenie materiałów i obsługa social media
    StPr/24/0332
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Dbanie o estetykę otoczenia, koszenie trawy, prace remontowe, drobne naprawy w budynku
    StPr/24/0333

    Roboty związane z budową rurociągów i przyłączeń
    StPr/24/0327

    Obsługa i nadzór uniwersalnej, półautomatycznej i automatycznej obrabiarki skrawającej; przygotowanie stanowiska pracy, ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek.
    StPr/24/0321
    data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024