Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/20/0672Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Strzelecka 4, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż artykułów wielobranżowych; obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, doładowań telefonów; układanie towarów na półkach i w magazynie; metkowanie towarów; zdawanie opakowań wtórnych; sprzątanie sklepu i magazynu; dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    • średnie ogólnokształcące
    • zasadnicze zawodowe
    • gimnazjalne
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Firma Handlowa Daniel Kowalski
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Żwirki i Wigury 3, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Jastrzębska
      Numer telefonu: 566498945
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Sporządzanie potraw z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń w zakładzie gastonomicznym.
      StPr/20/0698
      data rozpoczęcia pracy od 28.09.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Produkcja reklam - złożenie z poszczególnych elementów i zamontowanie reklamy, zachowując parametry i normy określone w projekcie.
      StPr/20/0701
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego; numerowanie i archiwizowanie dokumentów; obsługa urządzeń biurowych.
      StPr/20/0693
      data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Przyjmowanie zleceń od klientów; sprzedaż artykułów motoryzacyjnych; przyjmowanie płatności.
      StPr/20/0680
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020

      Wykonywanie prac przy budowie dróg.
      StPr/20/0683
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2020

      Przygotowanie sali i stolików dla gości; przyjmowanie zamówień; obsługa gości - wydawanie posilków; obsługa kas fiskalnych, terminali płatniczych; dbanie o czystośc na sali.
      StPr/20/0682

      Przedstawiciel handlowy
      StPr/20/1212
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2020
      wynagrodzenie od od 3 422 PLN

      Sprzedaż materiałów budowlanych, wystawianie ofert dla klientów, przyjmowanie i składanie zamówień.
      StPr/20/0676
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2020

      Obsługa gości sali konferencyjnej i bankietowej; przyjmowanie zamówień; podawanie zamówień posiłków; obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego; obsługa programu dla kelnerów; dbanie o ład i porZĄDAEK
      StPr/20/0673

      Przygotowywanie zapraw murarskich, obsługa maszyn budowlanych, wznoszenie ścian nośnych i działowych z bloczkówbetonowych, pustaków, osadzanie stolarki drzwiowej i okiennej, licowanie ścian.
      StPr/20/0675
      data rozpoczęcia pracy od 15.09.2020