Zamknij

Murarz

Nr oferty: StPr/20/0675Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie zapraw murarskich, obsługa maszyn budowlanych, wznoszenie ścian nośnych i działowych z bloczkówbetonowych, pustaków, osadzanie stolarki drzwiowej i okiennej, licowanie ścian.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata, min. 2 lata doświadczenia zawodowego --------------------------------------------------------------------------------------- Praca wykonywana w godzinach 7:00-15:00 na terenie powiatu
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Usługi Wykończeniowo - Remontowe Marcin Jarosz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-300 Szczuka 88A, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marcin Jarosz
    Numer telefonu: 609 745 329
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP + dokumenty aplikacyjne Przed zgłoszeniem kontakt telefoniczny z pracodawcą!
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Sporządzanie potraw z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń w zakładzie gastonomicznym.
    StPr/20/0698
    data rozpoczęcia pracy od 28.09.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Produkcja reklam - złożenie z poszczególnych elementów i zamontowanie reklamy, zachowując parametry i normy określone w projekcie.
    StPr/20/0701
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego; numerowanie i archiwizowanie dokumentów; obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/20/0693
    data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Przyjmowanie zleceń od klientów; sprzedaż artykułów motoryzacyjnych; przyjmowanie płatności.
    StPr/20/0680
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020

    Wykonywanie prac przy budowie dróg.
    StPr/20/0683
    data rozpoczęcia pracy od 18.09.2020

    Przygotowanie sali i stolików dla gości; przyjmowanie zamówień; obsługa gości - wydawanie posilków; obsługa kas fiskalnych, terminali płatniczych; dbanie o czystośc na sali.
    StPr/20/0682

    Przedstawiciel handlowy
    StPr/20/1212
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2020
    wynagrodzenie od od 3 422 PLN

    Sprzedaż materiałów budowlanych, wystawianie ofert dla klientów, przyjmowanie i składanie zamówień.
    StPr/20/0676
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2020

    Obsługa gości sali konferencyjnej i bankietowej; przyjmowanie zamówień; podawanie zamówień posiłków; obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego; obsługa programu dla kelnerów; dbanie o ład i porZĄDAEK
    StPr/20/0673

    Przygotowywanie zapraw murarskich, obsługa maszyn budowlanych, wznoszenie ścian nośnych i działowych z bloczkówbetonowych, pustaków, osadzanie stolarki drzwiowej i okiennej, licowanie ścian.
    StPr/20/0675
    data rozpoczęcia pracy od 15.09.2020