Zamknij

Lakiernik wyrobów drewnianych

Nr oferty: StPr/20/0801Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przykop 21, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Lakierowanie elementów drewninych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Pracodawca nie wymaga wykształcenia wobec kandydatów, chęć do pracy, ------------------------------------------------------------------ Praca wykonywana w godzinach 6:00-14:00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Przerobu Drewna "Cieczko" Cieczko Brygida i Cieczko Jerzy s.c.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przykop 21, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jerzy Cieczko
    Numer telefonu: 600 322 451
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP + dokumenty aplikacyjne Przed zgłoszeniem kontakt tel. !!!!
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Dbanie o czystość pomieszczeń socjalno-biurowych.
    StPr/20/0821
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Montaż instalacji elektrycznych.
    StPr/20/0822
    data rozpoczęcia pracy od 26.11.2020
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Przyjmowanie , wydawanie i pakwoanie żelatyny.
    StPr/20/0814
    data rozpoczęcia pracy od 24.11.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Obsługa urządzeń produkcyjnych.
    StPr/20/0815

    Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn.
    StPr/20/0816
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020

    Praca polega na wykonywaniu okablowania oraz serwisie systemów alarmowych, monitorungu systemów sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu, instalacji elektrycznych, telewizji RTV/SAT, sieci komputerowych. Praca na wysokości powyżej 3 metrów.
    StPr/20/0813
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Prace na budowie, murowanie ścian, tynkowanie, prace wykończeniowe.
    StPr/20/0812
    data rozpoczęcia pracy od 19.11.2020

    Realizacja zadań produkcyjnych.
    StPr/20/0810
    data rozpoczęcia pracy od 15.12.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    StPr/20/0811

    Prace przy obróbce drewna
    StPr/20/0799
    data rozpoczęcia pracy od 10.11.2020
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN