Zamknij

Stolarz

Nr oferty: StPr/21/0538Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kolejowa 1, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - realizowanie poleceń przełożonego, - obsługa specjalistycznych narzędzi, - szlifowanie bądź frezowanie, - klejenie, lakierowanie elementów drewnianych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie min. podstawowe ---------------------------------------------- Godz. pracy od 7:00 do 15:00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "Piascol" Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kolejowa 1, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jacek Bednarski
    Numer telefonu: 609 061 123
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, dokumenty aplikacyjne
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Wykonywanie prac przy budowie dróg.
    StPr/21/0594
    data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Przygotowywanie podłoży tapicerskich, mocowanie formatek sprężynowych na podłożach tapicerskich, wykonywanie prostych złącz w konstrukcjach stolarskich, obijanie wersalek
    StPr/21/0595
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Montaż paneli oraz listwy przypodłogowe.
    StPr/21/0597

    Realizacja zadań produkcyjnych.
    StPr/21/0592

    Pomoc w montażu konstrukcji fotowoltaicznych - zgodnie ze stanowiskiem.
    StPr/21/0593
    data rozpoczęcia pracy od 25.06.2021
    wynagrodzenie od od 26,5 PLN

    przygotowywanie dokumentacji przetargowej; przygotowywanie techniczne imprez, eventów itp.; współpraca z dostawcami towarów; przygotowywanie i odbiór zamówień; współpraca przy prowadzeniu akcji promocyjnych
    StPr/21/0587
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2021
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Sprzedaż artykułów medycznych, obsługa klienta.
    StPr/21/0591

    poznanie zagadnień prowadzenia zakładu fryzjerskiego; poznanie i obsługa urządzeń stosowanych w zakładzie fryzjerskim; dokonywanie oceny stanu włosów i skóry głowy; dobieranie metod i techniki mycia włosów; dobieranie technik i metod strzyżenia; przeprowadzanie rozmowy konsultacyjnej z klientem i udzielanie porad dotyczących pielęgnacji włosów i skóry głowy, przeprowadzanie koloryzacji włosów metodami stosowanymi w zakładzie fryzjerskim
    StPr/21/0572

    Rozwożenie towarów na terenie wojewodztwa
    StPr/21/0573
    data rozpoczęcia pracy od 16.06.2021

    zamawianie, przyjmowanie, metkowanie towaru; układanie towaru na półkach sklepowych i w magazynie; obsługa klienta; wynoszenie skrzynek, pojemników, pomoc przy ich zdawaniu; porządkowanie kartonów, opakowań; dbanie o ład i porządek w sklepie i w magazynie;
    StPr/21/0576