Zamknij

Operator urządzeń do wyrobów cukierniczych

Nr oferty: StPr/19/0904Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Podgórna 78, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca w dziale produkcyjnym, dziale technicznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, mile widziana książeczka sanitarna -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: VOBRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Podgórna 78, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Dorota Żuchowska
    Numer telefonu: 56 49 328 41
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, dokumenty aplikacyjne
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola prawidłowego funkcjonowania maszyny
    StPr/19/0942
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2019
    wynagrodzenie od 2 400 - 3 200 PLN

    Pomoc przy naprawianiu opon, dętek i innych elementów gumowych
    StPr/19/0934
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Obsługa maszyn offsetowych
    StPr/19/0937
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Wykonywanie prac związanych z różnymi etapami budowy
    StPr/19/0928
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2019

    Transport międzynarodowy
    StPr/19/0929
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    sprawowanie nadzoru nad wykonywanymi pracami, wykonywanie dokumentacji projektowej
    StPr/19/0918
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    nadzór nad robotami budowlanymi
    StPr/19/0919

    StPr/19/0920

    Dobieranie i przepisywanie soczewek kontaktowych i okularowych, dobieranie opraw, wykonywanie badań wzroku
    StPr/19/0923
    data rozpoczęcia pracy od 10.10.2019

    Obsługa sprzętu i aparatury medycznej, przygotowania pacjenta i wykonanie badań diagnostycznych, współpraca z lekarzem
    StPr/19/0924