Zamknij

PrestaShop szablony - dopasuj design do swoich oczekiwań i potrzeb

08:11, 20.05.2022 | materiał partnera

Platforma typu Open Source, jaką jest PrestaShop jest jedną z najczęściej wybieranych, w kontekście tworzenia sklepów internetowych. Platforma jest intuicyjna i daje ogromne możliwości. W tym np. wybranie odpowiednio skomponowanego pod względem designu i grafiki szablonu. Wśród licznych stron, które znaleźć możesz w sieci znajduje się także strona sklepu PrestaGuru. Jak nazwa wskazuje, są to specjaliści od tej konkretnej platformy, co znacznie ułatwia sprawę. Jeśli miałeś kiedykolwiek do czynienia z tworzeniem sklepu internetowego, to zapewne doskonale wiesz co mamy na myśli. Wśród licznych wtyczek i modułów, posiadają oni również PrestaShop szablony. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury.

Wybór szablonu - na co zwrócić uwagę?

PrestaShop szablony, które znajdziesz na zaprezentowanej stronie firmy PrestaGuru stworzone zostały przez specjalistów. Dlatego będą spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że należy pamiętać o tym, iż każdy przedsiębiorca ma swoją wizję sklepu, a oczekiwania mogą się również różnić w zależności od asortymentu. Niezależnie od tego, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, podczas zakupu szablonu:

  • dostęp do dokumentacji technicznej - znacznie ułatwia on wprowadzanie ewentualnych zmian w szablonie. A także dostosowanie go do swoich potrzeb;

  • wsparcie techniczne - gdy twórca szablonu oferuje wsparcie techniczne, jest to z pewnością opcja warta rozważenia. Wszak nikt nie zna go lepiej od nich;

  • responsywność - dostosowanie szablonów do różnego rodzaju urządzeń elektronicznych jest dziś podstawą.

PrestaShop szablony gotowe - dlaczego warto z nich korzystać?

Wygląd strony, przejrzystość oraz ogólny odbiór wizualny są niezwykle ważne, jeśli chodzi o decyzje zakupowe, które podejmują Klienci. Dlatego jako przedsiębiorca musisz zadbać o to, aby sklep miał swój charakter i emanował swoją siłą przyciągania w stosunku do Klientów. Dlatego właśnie PrestaShop szablony, które znajdziesz na stronie PrestaGuru masz między innymi możliwość wprowadzenia takich zmian jak:

  • edycja układu frontu;

  • zmiana tła szablonu;

  • wprowadzenie zmian kolorystycznych np. w nagłówkach, koszyku oraz stopce sklepu.

Skorzystaj z propozycji PrestaShop szablony, jeśli chcesz zyskać indywidualne dopasowanie wyglądu i funkcjonalności strony do swoich potrzeb. Pamiętaj, że warto wyróżniać się designem sklepu. Chociażby z uwagi na to, że Klienci szybciej zapamiętają Twoją markę.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%