Zamknij

REKLAMA
10:24, 17.10.2019
Podłogi drewniane, panele laminowane, modne i uniwersalne LVT ? wybór tego, co znajdzie się pod stopami jest wyjątkowo szeroki. Wyjątkowy wybór zapewnia sieć sprzedaży Abler. To możliwość zakupu podłóg i akcesoriów zarówno w naszym regionie jak i w ramach sprzedaży wysyłkowej ? z dostawą pod dowolny adres w Polsce.
10:01, 27.06.2019
Nagła choroba, pilne obowiązki służbowe czy też nieoczekiwane zdarzenie losowe ? okoliczności wymagające rezygnacji z urlopu mogą spotkać każdego i nie zawsze można je przewidzieć. Konieczność odłożenia wypoczynku na później to jedna kwestia. Bardziej problematyczne mogą okazać się formalności podczas ubiegania się o zwrot kosztów rezerwacji, w tym biletów lotniczych. Choć odwołanie podróży samolotem często wiąże się ze stratą finansową, to w niektórych sytuacjach można ubiegać się o zwrot środków lub ich części.
2
11:23, 15.04.2019
Zastanawiasz się, jak urządzić taras i balkon? Nie masz pomysłu na swoją przestrzeń? Nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na bloga, gdzie podpowiemy Ci, jak zacząć
16:03, 08.04.2019
Temperatura barwowa, barwa światła, współczynnik oddawania barw, Ra (CRI), skuteczność świetlna, lumeny? To tylko garść pojęć, które dla fachowców od świetlenia są codziennością. Nie zapominamy jednak o naszych klientach, którzy nie poruszają się pośród tych zagadnień tak swobodnie.
10:38, 17.03.2019
Nie bez powodu producenci aut precyzyjnie wskazują limit kilometrów lub czas, po którym należy wymienić pasek rozrządu. To serce każdego silnika, które trzeba regularnie kontrolować. Jego awaria może prowadzić do poważnych i kosztownych konsekwencji.
REKLAMA
© brodnica365.pl | Prawa zastrzeżone