Zamknij
REKLAMA
14:10, 30.11.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
15:21, 18.11.2020
Każdy z nas ma takich aktorów (i aktorki), których uwielbia i filmy ogląda właściwie jedynie dla nich. My również takich mamy. Są rozpoznawalni, a na swoim koncie mają kilkadziesiąt filmów. Niektóre lepsze, inne gorsze. Niektóre uhonorowane nagrodami, a inne niedocenione. Zawsze jednak ci aktorzy prezentują niesamowity poziom. Są wybitni, zabawni, doskonale grają swoją mimiką? Kryteria są różne. Sprawdźcie jakich pięciu aktorów wyjątkowo lubimy.
15:18, 17.11.2020
Chcąc zwiększyć przestrzeń garażową czy gospodarczą w swoim domu często trafiamy na barierę w postaci formalności. Zdarza się, że zniechęceni mnóstwem dokumentów, rezygnujemy z budowy garażu, schowka na narzędzia ogrodowe czy zadaszenia tarasu.
12:09, 12.10.2020
Podczas kupowania zegarka zawsze kierujemy się tym, aby był funkcjonalny, stylowy oraz solidny. Spełnienie tych kryteriów nie jest takie proste, dlatego znacznie łatwiejszym rozwiązaniem będzie po prostu wybranie modeli marki Tommy Hilfiger, która od wielu lat cieszy się dużym prestiżem.
09:29, 03.09.2020
Doskonale wiemy, że firmy oparte o sprzedaż produktów bardzo powinny dbać o swój wizerunek. Kreowanie marki może zająć lata, ale później każdy będzie kojarzył biały napis na czerwonym tle właśnie z naszym napojem. Wydawać by się mogło, że krawiec dobrze wykonujący swój zawód nie powinien przejmować się już niczym więcej. Wchodzimy jednak z usługami w XXI wiek i to podejście powinno się zmienić!
15:01, 27.08.2020
Nie da się ukryć, że na turystycznej mapie Polski to właśnie Tatry i Zakopane należą do najpopularniejszych miejsc. W dodatku takich, które są odporne na pory roku, ciągle oferując turystom coś ciekawego. Dlatego też przyjeżdżając do Stolicy Tatr zawsze możemy liczyć na dobrą zabawę i miło spędzić czas.
15:25, 25.08.2020
Firma Hoper, specjalizująca się w krajowych przejazdach adres-adres, zdecydowała się w tym roku poszerzyć swoją ofertę o kolejne trasy. Dzięki tym zmianom, mieszkańcy Brodnicy mogą cieszyć się wygodnym dojazdem Hoperem, do wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowości, tj. Suwałki, Ełk, Augustów, Łódź czy Wrocław.
10:09, 24.08.2020
Prawo jako dziedzina kojarzy nam się ze sprawiedliwością i jej ochroną. Nie dziwi więc, że wszelkie konkursy czy plebiscyty organizowane dla prawników, notariuszy i radców prawnych powinny charakteryzować się szczególną przejrzystością zasad i klarownym regulaminem. Nagroda, którą w takim zestawieniu otrzyma kancelaria prawna musi przecież zwiększyć zaufanie klientów do jej działalności. Czy plebiscyt Orły Prawa spełnia te warunki?
15:43, 19.08.2020
Dziś w polskich gospodarstwach rolnych pracują maszyny bardzo różnych marek praktycznie z całego świata. Spotkać można dużo nowego sprzętu, ale jest też sporo starszych egzemplarzy, w tym również używane maszyny rolnicze sprowadzone do kraju z zagranicy. Wszystkie potrzebują części zamiennych. Tylko gdzie kupić je w niskich cenach. Warto sprawdzić, co proponuje internetowy sklep rolniczy.
00:00, 09.06.2020
To okazja do tego, by zakupić ekskluzywne podłogi laminowane Blackpool z aż 12-procentowym rabatem. Abler w Brodnicy ? autoryzowany dystrybutor produktów Swiss Krono ? oferuje kolekcję paneli Blackpool o 12 proc.
12:20, 08.06.2020
Organizacja pogrzebu to nie tylko wielkie przeżycie emocjonalne, smutek i stres. To także sporo pracy włożonej, by ?ostatnie pożegnanie? wypadło zgodnie z oczekiwaniami bliskich. Dlatego osoba, która pokryła koszty pogrzebu może liczyć na wypłatę zasiłku pogrzebowego. Podpowiadamy, ile wynosi oraz komu przysługuje zasiłek pogrzebowy oraz jakie dokumenty należy przygotować, aby otrzymać pieniądze.
12:14, 08.06.2020
Zdarza się, że w trakcie wykonywania pracy nastąpi nieszczęśliwy wypadek. Co należy zrobić w takiej sytuacji oraz jakie są obowiązki pracodawcy, a jakie pracownika?
10:36, 17.04.2020
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i wiele osób zadaje sobie pytanie jak je zaplanować w czasie pandemii koronawirusa. Jaki wybrać kierunek: Włochy, Hiszpania może Grecja?
09:55, 23.03.2020
Sypialnia to miejsce, które powinno być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Jego centralną częścią jest łóżko, które powinno umożliwiać nam optymalny odpoczynek oraz sen. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu w trakcie wypoczynku, warto zainwestować w wysokiej jakości pościel marki Ludwika.
18:25, 17.01.2020
Potrzeba zmian, chęć wykonania nowoczesnej aranżacji przestrzeni okiennej i większa funkcjonalność ? to motywy będące powodem do zastąpienia tradycyjnych zasłon przez rolety plisowane. Czy warto poświęcić sprawdzoną metodę zasłaniania okien na rzecz świeższej wizji?