Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:55, 23.03.2020
Sypialnia to miejsce, które powinno być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Jego centralną częścią jest łóżko, które powinno umożliwiać nam optymalny odpoczynek oraz sen. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu w trakcie wypoczynku, warto zainwestować w wysokiej jakości pościel marki Ludwika.
18:25, 17.01.2020
Potrzeba zmian, chęć wykonania nowoczesnej aranżacji przestrzeni okiennej i większa funkcjonalność ? to motywy będące powodem do zastąpienia tradycyjnych zasłon przez rolety plisowane. Czy warto poświęcić sprawdzoną metodę zasłaniania okien na rzecz świeższej wizji?
22:13, 16.01.2020
Krótki urlop lub przynajmniej weekendowy wypad. Dla Polaków każda okazja jest dobra, żeby wyruszyć na krótki zimowy wypoczynek - wynika z danych opublikowanych przez portal Triverna.pl. Najczęściej zimowe wyjazdy związane są ze świętami i feriami. Wtedy w podróż rusza 27 proc. badanych.
00:00, 07.01.2020
Woda, wilgoć, zachlapanie ? teraz nie muszą być już groźne dla Twojej podłogi laminowanej. Swiss Krono ? renomowany producent paneli podłogowych ? wprowadza na rynek kolekcję Symfonia, która zapewnia rozwiązanie, jakiego dotychczas na rynku nie było. To podłogi laminowane w pełni odporne na działanie wody. Znajdziesz je w ofercie sieci Abler ? sklep i hurtownię znajdziesz w Brodnicy.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
12:34, 14.12.2019
Wybierasz się na narty ze znajomymi i jedziecie w trzy samochody? Może warto zastanowić się jak pojechać wspólnie jednym samochodem i zaoszczędzić sporo na paliwie.
1
12:18, 24.10.2019
Kilkulatek, który coraz chętniej uczy się samodzielności, powinien umieć też zadbać o swoje bezpieczeństwo. Do tego niezbędne jest wsparcie rodziców w zakresie przekazywania informacji o właściwych zachowaniach, a także potencjalnych niebezpieczeństwach. Wiedza ta staje się podstawą właściwego postępowania dziecka, również w obliczu zagrożeń.
10:24, 17.10.2019
Podłogi drewniane, panele laminowane, modne i uniwersalne LVT ? wybór tego, co znajdzie się pod stopami jest wyjątkowo szeroki. Wyjątkowy wybór zapewnia sieć sprzedaży Abler. To możliwość zakupu podłóg i akcesoriów zarówno w naszym regionie jak i w ramach sprzedaży wysyłkowej ? z dostawą pod dowolny adres w Polsce.
10:01, 27.06.2019
Nagła choroba, pilne obowiązki służbowe czy też nieoczekiwane zdarzenie losowe ? okoliczności wymagające rezygnacji z urlopu mogą spotkać każdego i nie zawsze można je przewidzieć. Konieczność odłożenia wypoczynku na później to jedna kwestia. Bardziej problematyczne mogą okazać się formalności podczas ubiegania się o zwrot kosztów rezerwacji, w tym biletów lotniczych. Choć odwołanie podróży samolotem często wiąże się ze stratą finansową, to w niektórych sytuacjach można ubiegać się o zwrot środków lub ich części.
3
11:23, 15.04.2019
Zastanawiasz się, jak urządzić taras i balkon? Nie masz pomysłu na swoją przestrzeń? Nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na bloga, gdzie podpowiemy Ci, jak zacząć
16:03, 08.04.2019
Temperatura barwowa, barwa światła, współczynnik oddawania barw, Ra (CRI), skuteczność świetlna, lumeny? To tylko garść pojęć, które dla fachowców od świetlenia są codziennością. Nie zapominamy jednak o naszych klientach, którzy nie poruszają się pośród tych zagadnień tak swobodnie.
10:38, 17.03.2019
Nie bez powodu producenci aut precyzyjnie wskazują limit kilometrów lub czas, po którym należy wymienić pasek rozrządu. To serce każdego silnika, które trzeba regularnie kontrolować. Jego awaria może prowadzić do poważnych i kosztownych konsekwencji.
© brodnica365.pl | Prawa zastrzeżone