Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:29, 03.09.2020
Doskonale wiemy, że firmy oparte o sprzedaż produktów bardzo powinny dbać o swój wizerunek. Kreowanie marki może zająć lata, ale później każdy będzie kojarzył biały napis na czerwonym tle właśnie z naszym napojem. Wydawać by się mogło, że krawiec dobrze wykonujący swój zawód nie powinien przejmować się już niczym więcej. Wchodzimy jednak z usługami w XXI wiek i to podejście powinno się zmienić!
15:01, 27.08.2020
Nie da się ukryć, że na turystycznej mapie Polski to właśnie Tatry i Zakopane należą do najpopularniejszych miejsc. W dodatku takich, które są odporne na pory roku, ciągle oferując turystom coś ciekawego. Dlatego też przyjeżdżając do Stolicy Tatr zawsze możemy liczyć na dobrą zabawę i miło spędzić czas.
15:25, 25.08.2020
Firma Hoper, specjalizująca się w krajowych przejazdach adres-adres, zdecydowała się w tym roku poszerzyć swoją ofertę o kolejne trasy. Dzięki tym zmianom, mieszkańcy Brodnicy mogą cieszyć się wygodnym dojazdem Hoperem, do wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowości, tj. Suwałki, Ełk, Augustów, Łódź czy Wrocław.
10:09, 24.08.2020
Prawo jako dziedzina kojarzy nam się ze sprawiedliwością i jej ochroną. Nie dziwi więc, że wszelkie konkursy czy plebiscyty organizowane dla prawników, notariuszy i radców prawnych powinny charakteryzować się szczególną przejrzystością zasad i klarownym regulaminem. Nagroda, którą w takim zestawieniu otrzyma kancelaria prawna musi przecież zwiększyć zaufanie klientów do jej działalności. Czy plebiscyt Orły Prawa spełnia te warunki?
15:43, 19.08.2020
Dziś w polskich gospodarstwach rolnych pracują maszyny bardzo różnych marek praktycznie z całego świata. Spotkać można dużo nowego sprzętu, ale jest też sporo starszych egzemplarzy, w tym również używane maszyny rolnicze sprowadzone do kraju z zagranicy. Wszystkie potrzebują części zamiennych. Tylko gdzie kupić je w niskich cenach. Warto sprawdzić, co proponuje internetowy sklep rolniczy.
00:00, 09.06.2020
To okazja do tego, by zakupić ekskluzywne podłogi laminowane Blackpool z aż 12-procentowym rabatem. Abler w Brodnicy ? autoryzowany dystrybutor produktów Swiss Krono ? oferuje kolekcję paneli Blackpool o 12 proc.
12:20, 08.06.2020
Organizacja pogrzebu to nie tylko wielkie przeżycie emocjonalne, smutek i stres. To także sporo pracy włożonej, by ?ostatnie pożegnanie? wypadło zgodnie z oczekiwaniami bliskich. Dlatego osoba, która pokryła koszty pogrzebu może liczyć na wypłatę zasiłku pogrzebowego. Podpowiadamy, ile wynosi oraz komu przysługuje zasiłek pogrzebowy oraz jakie dokumenty należy przygotować, aby otrzymać pieniądze.
12:14, 08.06.2020
Zdarza się, że w trakcie wykonywania pracy nastąpi nieszczęśliwy wypadek. Co należy zrobić w takiej sytuacji oraz jakie są obowiązki pracodawcy, a jakie pracownika?
10:36, 17.04.2020
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i wiele osób zadaje sobie pytanie jak je zaplanować w czasie pandemii koronawirusa. Jaki wybrać kierunek: Włochy, Hiszpania może Grecja?
09:55, 23.03.2020
Sypialnia to miejsce, które powinno być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Jego centralną częścią jest łóżko, które powinno umożliwiać nam optymalny odpoczynek oraz sen. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu w trakcie wypoczynku, warto zainwestować w wysokiej jakości pościel marki Ludwika.
18:25, 17.01.2020
Potrzeba zmian, chęć wykonania nowoczesnej aranżacji przestrzeni okiennej i większa funkcjonalność ? to motywy będące powodem do zastąpienia tradycyjnych zasłon przez rolety plisowane. Czy warto poświęcić sprawdzoną metodę zasłaniania okien na rzecz świeższej wizji?
22:13, 16.01.2020
Krótki urlop lub przynajmniej weekendowy wypad. Dla Polaków każda okazja jest dobra, żeby wyruszyć na krótki zimowy wypoczynek - wynika z danych opublikowanych przez portal Triverna.pl. Najczęściej zimowe wyjazdy związane są ze świętami i feriami. Wtedy w podróż rusza 27 proc. badanych.
00:00, 07.01.2020
Woda, wilgoć, zachlapanie ? teraz nie muszą być już groźne dla Twojej podłogi laminowanej. Swiss Krono ? renomowany producent paneli podłogowych ? wprowadza na rynek kolekcję Symfonia, która zapewnia rozwiązanie, jakiego dotychczas na rynku nie było. To podłogi laminowane w pełni odporne na działanie wody. Znajdziesz je w ofercie sieci Abler ? sklep i hurtownię znajdziesz w Brodnicy.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?