Zamknij
REKLAMA

Na co zwrócić uwagę kupując panele podłogowe?

10:24, 17.10.2019 | materiały partnera
Skomentuj

Podłogi drewniane, panele laminowane, modne i uniwersalne LVT – wybór tego, co znajdzie się pod stopami jest wyjątkowo szeroki. Wyjątkowy wybór zapewnia sieć sprzedaży Abler. To możliwość zakupu podłóg i akcesoriów zarówno w naszym regionie jak i w ramach sprzedaży wysyłkowej – z dostawą pod dowolny adres w Polsce.

Wybierając podłogi – zarówno dla mieszkania jak i domu jednorodzinnego czy biura lub przestrzeni użytkowej – warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę czy kolorystykę. Niemniej istotna jest funkcjonalność podłoża, prawidłowy montaż, odpowiednia klasa ścieralności czy rzecz prozaiczna – idealnie dobrany podkład. Kompleksową obsługę w tym względzie zapewnia Abler – ponad 20-letni dystrybutor największych marek specjalizujących się w niebanalnych, trwałych podłogach.

Podłoga drewniana czy panele?

Wybierając Abler masz wybór: to zestawienie dziesiątek dekorów i produktów najlepszych marek na rynku. Oferta obejmuje szeroki wybór podłóg drewnianych – od uznanej od lat deski barlineckiej przez ekskluzywne produkty Chapel Parkiet oraz intrygujące wzornictwem materiały Dąbex. Uwagę zwraca gama kolorystyczna. Oferta podłóg drewnianych to zarówno powszechnie doceniane kolory naturalnego drewna jak i ciekawe eksperymenty wykorzystujące barwy egzotycznych drzew.

Jeszcze szerszą paletę barw zapewniają panele podłogowe dostępne w salonie Abler w Bydgoszczy – przy ul. Łęczyckiej. Firma, będąc dystrybutorem renomowanej marki Swiss Krono, zapewnia sprzedaż kilkudziesięciu dekorów tej marki – w klasach ścieralności od AC3 po AC5. To panele zarówno ekonomiczne jak i klasy premium, w każdej kolorystyce oraz dostosowane do konkretnych potrzeb odbiorcy – np. pod kątem ogrzewania podłogowego.

Uwagę Klientów zwracają też panele podłogowe Kaindl – austriacki producent zwraca uwagę wyjątkowo ciekawym odwzorowaniem barwy i specyfiki naturalnego drewna. Oferta Ablera w Bydgoszczy to także efektowne niemieckie panele ter Hürne, powszechnie znane produkty Krono Original czy unikatowa kolekcja AB Premium. Ta ostatnia stanowi szczególnie ciekawe zestawienie obejmujące podłogi laminowane, których inspiracją jest świat. Każdy dekor został opracowany tak, by odpowiadał swoją barwą i wyglądem konkretnemu rejonowi świata – od Oceanii po Toskanię.

Nowości z rynku podłóg

Szukasz podłogi nowoczesnej, idealnie łączącej wytrzymałość i ciekawą estetykę? Abler w Bydgoszczy to również szeroka gama rynkowych nowości. Do nich należą podłogi LVT – panele winylowe perfekcyjnie oddające specyfikę naturalnego drewna czy kamienia. Specjalne wzmocnienia poszczególnych warstw sprawiają, że LVT zachowują neutralność wobec wilgoci. Wśród rynkowych nowości są także panele SPC – Stone Plastic Composite. To produkt wykonywany z kompozytu kamienno-polimerowego, który również jest odporny na działanie wody.

Wybierając podłogi w Ablerze możesz liczyć nie tylko na szeroki wybór materiałów czy fachowe doradztwo ekspertów. Sklepy Abler zapewniają – zarówno stacjonarnie jak i w ramach sprzedaży wysyłkowej - także kompleksową gamę elementów niezbędnych do jej położenia: od podkładów podłogowych po listwy wykończeniowe dobierane do koloru podłogi. Możliwy jest również transport oraz montaż podłóg. Wybierając tę opcję możesz liczyć na niższe koszty – tylko 8-procentowy podatek VAT zamiast standardowych 23 proc.

Jak można zmienić wnętrze?

Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na idealne dobranie podłogi do specyfiki wnętrza jest użycie interaktywnego aranżatora. Takie rozwiązanie zapewnia np. serwis internetowy Swiss Krono – Abler jest autoryzowanym dystrybutorem tej marki. Wybierając określony dekor jednej z kilkuset podłóg tego producenta można wskazać np. charakter pomieszczenia, w którym ma być ona użyta. Salon, pokój dziecięcy, kuchnia, przedpokój lub sypialnia – możliwości są tu nieograniczone. Ten sam układ mebli oraz ich kolorystyka stanowi element bazowy aranżacji. Przez internet zmieniać można natomiast wzory i kolory podłogi w każdym wnętrzu. Dzięki temu sprawdzisz idealnie, jak prezentować będą się np. ciemne panele wenge w jasnej sypialni oraz czy ciepły brąz podłogi Dąb Celtycki pasuje do ogólnego wystroju kuchni.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz