Zamknij
REKLAMA

Remontujesz swój dom lub mieszkanie? Sprawdź wodoodporne podłogi w Ablerze

10:24, 27.04.2021 | materiały patnera

Nowoczesne podłogi powinny nie tylko charakteryzować się szczególną estetyką wykonania i różnorodnością dekorów, ale również ponadprzeciętnymi właściwościami technicznymi. W te założenia doskonale wpisuje się nowość na rynku – wodoodporne podłogi laminowane dostępne w salonach wnętrz Abler.

Renomowany w branży producent materiałów do wnętrz – Swiss Krono – określa swoje wodoodporne propozycje jako „nową erę ekologicznych podłóg laminowanych”. Wynika to z technologii wykonania materiału. Wodoodporne podłogi Swiss Krono powstają z pięciu kluczowych elementów – są nimi:

  • mineralna powłoka zabezpieczająca przed ścieraniem
  • warstwa dekoracyjna
  • wodoodporna płyta HDF
  • warstwa przeciwprężna
  • szczelny zamek Aqua Pearl.

Przygotowane na wodoodpornej płycie o grubości 12 mm podłogi z wyjątkowo szczelnym zamkiem Aqua Pearl gwarantują odporność na zalanie – nawet do 24 godzin wg testu NALFA.

Dzięki takiemu zestawieniu, wodoodporne podłogi Swiss Krono charakteryzują się strukturą oraz właściwościami, które doskonale sprawdzą się we wnętrzach narażonych na kontakt z wodą. Może być to kuchnia lub aneks kuchenny, przedpokój, ale też np. salon, z którego wyjście prowadzi wprost do ogrodu.

Jak podkreśla Swiss Krono, „podłogi świetnie sprawdzą się w kuchni, w której wyjątkowo dużo się dzieje. Jest odporna na zachlapania, więc mokre mycie i nieprzewidziane wypadki nie są problemem”. Producent wskazuje też np. na problem rozlanej wody pod doniczkami. Podkreśla: „Dla wielu ludzi dom bez kwiatów to nie dom. Dla niektórych, domowy ogród to odskocznia od codzienności, chwila relaksu i w wytchnienia. Szybkie i łatwe zmywanie zachlapań czy uprószonej ziemi z podłogi zaoszczędza czas i jest wygodne”. Inną sytuacją, gdy właściwości podłogi wodoodpornej są szczególnie korzystne to np. aktywność domowego pupila – nie ma obaw o to, że ślady błota naniesionego z ogrodu lub chlapanie wodą podczas picia wpłyną negatywnie na stan podłogi.

Abler – salon podłóg Swiss Krono

Podłogi Swiss Krono – zarówno modele wodoodporne jak i pozostałe – zakupić można w salonie wnętrz Abler. Sprzedaż prowadzona jest detalicznie i hurtowo. Abler – autoryzowany przedstawiciel Swiss Krono oraz salon oferujący podłogi Swiss Krono – zapewnia nie tylko ekspozycję wszystkich dekorów tego renomowanego producenta oraz dogodne warunki sprzedaży. Dzięki wysokim stanom magazynowym, zakup wodoodpornych podłóg Swiss Krono możliwy jest bez oczekiwania na towar. Klienci detaliczni zamawiający panele podłogowe w Ablerze często wiążą transakcję z inną usługą zapewnianą przez ten oddział spółki mającej siedzibę w Toruniu. Możliwy jest zakup podłóg wraz z usługą montażową – w takim przypadku podatek VAT na produkty to nie 23-, ale 8 proc.

Wszystkie podłogi wodoodporne Swiss Krono można zakupić wraz z opracowanymi również przez Swiss Krono dekorami listew przypodłogowych. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie idealnego efektu wnętrza – kompleksowego wykończenia w oparciu o materiały utrzymane w tej samej gamie kolorystycznej.

Salony wnętrz Abler znajdują się w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Inowrocławiu, Płocku, Słupsku, Gdyni i Kaliszu. Więcej informacji – www.abler.pl.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%