Zamknij
REKLAMA

Wynajem busa - czy to się opłaca?

12:34, 14.12.2019 | J.R
Skomentuj

Wybierasz się na narty ze znajomymi i jedziecie w trzy samochody? Może warto zastanowić się jak pojechać wspólnie jednym samochodem i zaoszczędzić sporo na paliwie.

Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie busa. Pojazdy tego typu są poręczne w prowadzeniu i parkowaniu, zapewniają możliwość przewozu większej ilości pasażerów w porównaniu z samochodami osobowymi, a ponadto umożliwiają optymalizację kosztów dłuższej podróży. Warto również zwrócić uwagę na ubezpieczenie, które najczęściej jest w pakiecie, a jadąc za granicę płacisz za autostradę tylko za jeden pojazd.

Bus to potoczna nazwa niewielkich rozmiarów pojazd, które służy do grupowego przewozu osób. Najczęściej spotykane modele mogą pomieścić jednocześnie 8-9 osób, a do ich prowadzenia nie jest wymagana specjalna kategoria prawa jazdy, wystarczy kategoria B. Ich specyficzne gabaryty pozwalają na sprawniejsze poruszanie się w trudnym terenie (np. po krętych, górskich drogach czy w małych miejscowościach o wąskich ulicach).

Jeżeli więc masz w planach poruszanie się tego rodzaju szlakami w towarzystwie kilku osób, to wynajęcie busa jest dobrym pomysłem. Zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy w porównaniu do poruszania się kilkoma samochodami osobowymi. Dodatkowo wszystkich będziesz mieć w zasięgu wzroku – doskonała zabawa gwarantowana. Busa możesz wynająć również z dodatkowym bagażnikiem, więc nie musisz go specjalnie kupować do swojego samochodu, którego użyjesz raz w roku.

Ile kosztuje wynajęcie busa? Sprawdź ofertę na stronie podrozebusem.eu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz