Zamknij

Wózek wielofunkcyjny wybór i zakup

13:46, 08.04.2022 | .
Skomentuj

Planując duże zakupy dla dziecka, rodzice często dokonują wyboru komfortowego wózka nie tylko dla dziecka, ale również dla siebie. Dlatego też w trakcie podjęcia decyzji odnośnie zakupu takiego wózka decydują się na taki model, z którego łatwo i przyjemnie będą mogli korzystać.

Wobec tego przed zakupem zwracają uwagę na to czy wózek jest lekki, czy posiada regulowaną rączkę teleskopową lub łamaną (ze sterowaną wysokością). Rodzice zwracają uwagę na atrakcyjne dodatki dołączane do wózka i różne inne nowoczesne i przydatne rozwiązania.

Idealny wózek wielofunkcyjny to na pewno taki, który posiada lekki i wygodny w obsłudze stelaż. Składanie wózka powinno przebiegać w sposób łatwy i bezproblemowy, a po złożeniu nie powinien on zajmować dużo miejsca. Najłatwiej, jeśli mógłby być składany wraz z kołami, ponieważ oszczędzi to rodzicom dodatkowego wysiłku i czasu na ten zbędny proces.

Dodatkowo stelaż wózka powinien posiadać w zestawie kompatybilne i niezbędne części składowe, do których jest możliwość przypięcia gondoli, siedziska spacerowego oraz fotelika samochodowego. Gondola wózka powinna być szeroka dla nowonarodzonego dziecka, wypełniona z fabrycznie wszytymi i miękkimi ściankami bocznymi. Dzięki temu maluch poczuje się dokładnie tak jak w swoim pierwszym, przytulnym łóżeczku.

Gondola wózka wielofunkcyjnego powinna być wewnątrz przestronna i wygodna, nie powinna w żaden sposób ograniczać ruchów dziecka. Dodatkiem do gondoli jest stosowana w niektórych modelach wbudowana rączka, dzięki której łatwiej ją podnieść i przenosić.

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny powinien być wyposażony w mocne na uszkodzenia oraz skrętne koła, najlepiej wykonane z wysokiej jakości pianki, których nie trzeba pompować. Powinny być wyposażone w odpowiednią blokadę, dzięki której można ustawić koła w odpowiedniej pozycji do jazdy na wprost (bez skręcania w różne strony). Jest to bardzo pomocna funkcja, tym bardziej kiedy planuje się dłuższe spacery na przykład po parku, gdzie znajdują się duże przestrzenie i można spacerować zazwyczaj po równej i niewyboistej drodze.

Wiele atrakcyjnych modeli wózków dostępnych jest w sklepie dla dzieci Babyland w Zabrzu lub na własnej stronie internetowej: babyland.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%