Zamknij
REKLAMA

Czy plebiscyt Orły Prawa jest wiarygodny?

10:09, 24.08.2020 | materiały partnera

Prawo jako dziedzina kojarzy nam się ze sprawiedliwością i jej ochroną. Nie dziwi więc, że wszelkie konkursy czy plebiscyty organizowane dla prawników, notariuszy i radców prawnych powinny charakteryzować się szczególną przejrzystością zasad i klarownym regulaminem. Nagroda, którą w takim zestawieniu otrzyma kancelaria prawna musi przecież zwiększyć zaufanie klientów do jej działalności. Czy plebiscyt Orły Prawa spełnia te warunki?

Orły Prawa – wiarygodność

Na stronie głównej plebiscytu Orły Prawa (https://www.orlyprawa.pl/) możemy znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, które powinien zawierać regulamin każdego konkursu:

  • Pełne dane podmiotu organizującego,
  • Sposoby zgłaszania się do plebiscytu,
  • Jakie firmy mogą wziąć udział w przedsięwzięciu,
  • Zasady przyznawania wyróżnień,
  • Metoda, na podstawie której dokonuje się oceny przedsiębiorstw,
  • Narzędzia, z pomocą których obliczana jest nota końcowa,
  • Informacja o koszcie udziału w plebiscycie,
  • Jakie prawa przysługują laureatom,
  • Notka o sposobie przetwarzania danych firm.

Orły Prawa – zasady

Plebiscyt dla wszystkich uczestników jest absolutnie darmowy. Zwycięzcą zostaje ta firma, która uzyska przynajmniej 8 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Nota końcowa obliczana jest na podstawie ważonej średniej ocen przedsiębiorstwa z portali typu Google Maps, Zumi lub Facebook. Wszystkie dane, które pozyskuje organizator są ogólnodostępne, więc każdy może sprawdzić rzetelność przeprowadzenia konkursu. Każdy uczestnik, któremu nie udało się zdobyć wyróżnienia ma prawo zgłosić zapytanie o powód zaistniałej sytuacji.

Orły Prawa – co zyskujemy

Każdy uczestnik konkursu ma możliwość sprawdzić jak w obiektywny sposób jest oceniany przez swoich klientów. Metoda przeprowadzania plebiscytu daje wymierne efekty w postaci konkretnej liczby. Możemy więc z łatwością porównać nasz wynik z konkurencją w regionie prowadzenia przez nas działalności kancelarii notarialnej czy biura radcy prawnego. Przedsiębiorstwa, którym udało się zdobyć wyróżnienie zyskują dodatkowo formalne potwierdzenie faktu, że są najlepiej oceniani przez swoich klientów. Chętni przedsiębiorcy mogą wystąpić o przysłanie pakietu materiałów marketingowych, których umieszczenie w siedzibie biura pozwala pokazać odwiedzającym nasze progi, że mogą nam zaufać.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%