Zamknij

I zawody wędkarskie O Puchar Wójta Gminy Brzozie

12.07, 25.05.2021 J.R
Skomentuj
REKLAMA

W niedziele, 23.05.2021 r. nad Jeziorem Wielkie Leźno w gminie Brzozie odbyły się pierwsze zawody spinningowe z łodzi O Puchar Wójta Gminy Brzozie organizowane przez Gminę Brzozie i „Uwaga Wędkarz”. Już o 6:00 nad brzegiem jeziora zebrało się 20 drużyno m. in. z Leźna, Kurzętnika, Bratiana, Nowego Miasta Lubawskiego, Osieka, Torunia i Pabianic.

Godzinę później drużyny były już na jeziorze i rozpoczęło się wędkowanie, a zarazem oczekiwanie na rezultaty tej rywalizacji. O 13:00 wędkarze zeszli z wody i posilili się ciepłą zupą. W tym czasie Karol Chrapiński z „Uwaga Wędkarz” podliczył punkty, na podstawie których wyłoniono zwycięskie drużyny:

  • I miejsce – „Bezrybni Team” - Rafał Jabłoński i Marek Gerhke (5950 pkt)
  • II miejsce – „ Semper 440 xt” - Paweł Zieliński i Michał Sienkowski (3650 pkt)
  • III miejsce – „Bratian Team” - Michał Marchlewski i Jan Szczawiński (2850 pkt)
  • IV miejsca – „Uwaga Wędkarz Team” – Karol Chrapiński i Wojciech Wardowski (2480 pkt)
  • V miejsce – „Pasjonat Toruń I” – Jarosław Weber i Przemysław Rudnicki (2460 pkt)

Największa ryba:

  • Grzegorz Miąskowski - „Rybacy” – okoń (34 cm)
  • Rafał Jabłoński - „Bezrybni Team” – szczupak (97 cm)

Wójt Gminy Brzozie Pani Danuta Kędziorska-Cieszyńska pogratulowała wygranej oraz wręczyła puchary za trzy pierwsze miejsca, a także statuetki za największą rybę. Wszyscy zawodnicy otrzymali również od Pani Wójt upominki. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców wręczył współorganizator zawodów Pan Karol Chrapiński. Serdecznie dziękujemy sponsorom za współpracę - sklep Wędkarskie ABC, Lunatic Baits, Agroturystyka Siedlik oraz gmina Osiek. Po zawodach, Pan Karol, przekazał 400 zł do Polskiego Związku Wędkarskiego na zarybienie Jeziora Wielkie Leźno.

Pierwsze zawody wędkarskie w gminie Brzozie okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego jeszcze w tym roku można spodziewać się kolejnych. Plany już są, o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%