Zamknij
REKLAMA
11:13, 29.06.2022
Jako rodzice musimy znaleźć najlepsze zabawki, które będą odpowiadać naszym pociechom. Istnieje wiele zabawek dla dzieci o różnych właściwościach i metkach cenowych.
13:59, 25.06.2022
Grillowanie to jeden z najpopularniejszych sposobów przyrządzania potraw. Jest łatwe, jest szybkie, a grillowane jedzenie ma wspaniały, niepowtarzalny smak. Jest to też ogólnodostępny sposób przygotowywania potraw. Większość ludzi ma tradycyjny ogrodowy grill węglowy, którego używa do grillowania, warto wiedzieć, że są także inne, znacznie lepsze możliwości na gotowanie pysznych, zdrowych dań. Można np. zainwestować w grill gazowy jednej z godnych zaufania firm. Należy do nich m.in. taki producent jak Broil King, zajmujący się wytwarzaniem grilli gazowych oraz akcesoriów do grillowania. Produkty Broil King cieszą się popularnością na całym świecie. Jest tak nie bez przyczyny – Broil King oferuje najwyższą jakość sprzętu.
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.
12:49, 15.06.2022
Poznaliśmy decyzję kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii, która stawia sobie za cel wskazywanie książek, które mogą trafić do nowego kanonu literatury dziecięco-młodzieżowej. Już po raz drugi jury wybrało pięć książek nominowanych do Nagrody. Tym sposobem, na półce „Rekomendowane przez LPH” znajduje się już dziesięć tytułów.
11:48, 15.06.2022
Istnieje wiele sposobów na umieszczenie witryny na szczycie wyników wyszukiwania Google. Proces może być czasochłonny i kosztowny. Najlepszym sposobem na uszeregowanie witryny jest wykonanie następujących kroków:
12:41, 13.06.2022
Unijny program Horyzont Europa to ponad 95 mld EUR, dystrybuowane m.in. poprzez wspólnoty EIT – Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Współpracę z EIT prowadzi także Łukasiewicz, do którego należy 26 instytutów. „Realizujemy projekty naukowe wspólnie z przedsiębiorcami” – mówi Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.
10:33, 08.06.2022
Najem krótkoterminowy z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Zwiększa się liczba zarówno osób, które chcą skorzystać z takiej oferty, jak i samych mieszkań dostępnych na najem na krótki okres czasu. Jest to alternatywa dla tych, którzy nie przepadają za hotelami, pensjonatami i hostelami. Najem krótkoterminowy to możliwość wynajęcia mieszkania lub całego domu na krótki okres pobytu np. na wczasach.
14:02, 07.06.2022
Santander Bank Polska po raz drugi zdobył I miejsce w kategorii "Złoty Bank - najlepsza wielokanałowa jakość obsługi" w rankingu "Złoty Bankier 2022" , organizowanym przez Bankier.pl i "Pulsu Biznesu" przy wsparciu Minds&Roses i Obserwatorium.biz. To już 5. podium banku za najlepszą wielokanałową jakość obsługi.
08:27, 03.06.2022
W ciągu najbliższych lat ponad połowa firm w Polsce będzie miała w swoich flotach samochody ze zelektryfikowanymi napędami – wynika z najnowszego raportu „Barometr Flotowy”, opublikowanego przez Arval Mobility Observatory. Zgodnie z tym opracowaniem obecnie to już nie pandemia, ale dostępność nowych samochodów, skutki wojny w Ukrainie i zawirowania makroekonomiczne najmocniej wpływają na decyzje menedżerów flot.
07:54, 02.06.2022
Dom parterowy to coraz chętniej wybierana opcja. Jest tańszy i szybszy w budowie, zapewnia łatwą dostępność wszystkich pomieszczeń ze względu na brak schodów. To idealna opcja zwłaszcza dla małej rodziny, z jednym lub dwojgiem dzieci. Odpowiednio zaplanowany zapewni przestrzeń każdemu członkowi rodziny, będzie przestronny, wygodny, a jednocześnie niedrogi w utrzymaniu. Jak duży powinien być parterowy dom dla małej rodziny? Ile pomieszczeń w nim zaplanować? Jaki plan domu wybrać, by zapewnić każdemu z domowników maksymalny komfort i poczucie intymności?
13:46, 27.05.2022
Śmierć to trudny temat do rozmowy, ale to coś, co przydarzy się każdemu. Ważne jest, aby planować z wyprzedzeniem na nieuniknione. Pogrzeby mogą być czasem wielkiego smutku, ale są też okazją do wspólnego przeżywania żałoby dla rodziny i przyjaciół.
08:00, 25.05.2022
Garminowi udało się wymyślić kilka ulepszeń i nowych funkcji, których wcześniej nie widziano.
08:11, 20.05.2022
Platforma typu Open Source, jaką jest PrestaShop jest jedną z najczęściej wybieranych, w kontekście tworzenia sklepów internetowych. Platforma jest intuicyjna i daje ogromne możliwości. W tym np. wybranie odpowiednio skomponowanego pod względem designu i grafiki szablonu. Wśród licznych stron, które znaleźć możesz w sieci znajduje się także strona sklepu PrestaGuru. Jak nazwa wskazuje, są to specjaliści od tej konkretnej platformy, co znacznie ułatwia sprawę. Jeśli miałeś kiedykolwiek do czynienia z tworzeniem sklepu internetowego, to zapewne doskonale wiesz co mamy na myśli. Wśród licznych wtyczek i modułów, posiadają oni również PrestaShop szablony. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury.
12:00, 11.05.2022
Żarówki samochodowe oznaczone symbolem P21W charakteryzują się tzw. "dużym cokołem" i symetrycznymi bolcami znajdującymi się w trzonku. Warto jest je mieć zawsze pod ręką, bowiem nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. A przecież są one niezwykle ważnym elementem wyposażenia auta. Oświetlenie, choć często niedoceniane - bo oczywiste, w ogromnym stopniu wpływa na bezpieczeństwo zarówno Twoje, Twoich bliskich jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. W tym pieszych i rowerzystów. Dlatego dostępne w korzystnej cenie żarówki LED P21W w sklepie motoLEDy warto mieć w samochodzie na wszelki wypadek. Pamiętaj, że poruszając się samochodem, w którym jest niesprawna żarówka stwarzasz zagrożenie.
10:16, 11.05.2022
Już w najbliższą sobotę 14 maja 2022 roku po raz kolejny będziemy obchodzić Europejski Dzień Profilaktyki Udarowej. Z tej okazji Stowarzyszenie Udarowcy – Liczy się wsparcie! zaprasza na rekreacyjny przejazd rowerowy, który rozpocznie się o godz. 11:00 na Placu Wolności w Bydgoszczy.