Zamknij
REKLAMA

Brodnica. Dzielnicowy z Górzna zatrzymał włamywacza

11:07, 05.01.2022 | policja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy z Górzna ustalił i zatrzymał w policyjnym areszcie 24-latka, który włamał się do pomieszczenia garażowego. Okazał się nim lokator, któremu właściciel wynajmował mieszkanie. Funkcjonariusz odzyskał skradziony przedmiot, a sprawca usłyszał zarzut przestępstwa, które zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (3.01.). Dyżurny z Brodnicy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem na terenie miejscowości Gołkowo. Dzielnicowy z Górzna , który pojechał na miejsce zdarzenia w rozmowie z właścicielką posesji ustalił, że  ktoś włamał się do pomieszczenia garażowego i ukradł z niego odkurzacz piorący. Funkcjonariusz ustalił, że w obecnej chwili budynki mieszkalne wynajmowane 24-latkowi. Dzielnicowy zapukał do drzwi mieszkania lokatora, u którego przesiadywało trzech innych mężczyzn.  Wynajmowanym mieszkaniu, funkcjonariusz ujawnił skradziony odkurzacz.

W związku z tym, że żaden z przebywających w mieszkaniu mężczyzn nie przyznawał się do czynu, cała czwórka w wieku od 24 do 37 lat trafiła do policyjnego aresztu w Brodnicy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut kradzieży z włamaniem  24-letnemu lokatorowi.

Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.  

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%