Zamknij
REKLAMA

Dachowanie niedaleko Brodnicy. Kierowca i pasażer w szpitalu

22:11, 16.02.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę (15.02.) w miejscowości Sokołowo. Dwóch mężczyzn podróżujących audi z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

W sobotę (15.02.) kilka minut po godz. 7.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Sokołowo. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący audi zjechał na pobocze doprowadzając do wywrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia ranny został zarówno 33-letni kierowca, jak i 40-letni pasażer audi. Mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Policjanci z Brodnicy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz