Zamknij
REKLAMA

23-letni brodniczanin pobił przypadkowego przechodnia. Trafił do aresztu

14:50, 25.08.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Brodniccy policjanci ustalili i zatrzymali 23-letniego brodniczanina, który w piątkową noc (21.08.) pobił przypadkowego przechodnia. 18-letni pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca może na długi czas trafić za kratki. Policjanci wystąpili z wnioskiem o jego tymczasowy areszt.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (21.08.) kilka minut po godz. 23.00 na jednej z ulic centrum miasta. Niespodziewający się niczego 18-latek wracając sam do miejsca zamieszkania bez powodu został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę. Sprawca zmasakrował twarz nastolatka i oddalił się w nieznanym kierunku. 18-latek zdołał zawiadomić  policję, po czym karetką trafił do jednego z toruńskich szpitali z ciężkimi obrażeniami ciała. Intensywna praca brodnickich policjantów oraz analiza zebranych materiałów pozwoliła na ustalenie i zatrzymanie napastnika.

23-latek wczoraj (24.08.) trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Sprawca usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Brodniccy policjanci wystąpili z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt dla brodniczanina. Agresorowi, który wyładował złość na nastolatku grozi kara więzienia nawet do 5 lat. Niewykluczona jest zmiana kwalifikacji czynu, przez co kara może być znacznie surowsza.    (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz