Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 38-letniemu mężczyźnie, którego zatrzymali dzielnicowi z Górzna. 38-latek kierował samochodem mając ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
Wczoraj (14.09.) dzielnicowi z Górzna pełniąc służbę w miejscowości Świedziebnia, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Po zbadaniu alkotestem okazało się, że 38-latek ma ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do Posterunku Policji w Górznie. Mundurowi zatrzymali mieszkańcowi gminy Świedziebnia uprawnienia do kierowania pojazdami. Po niezbędnych czynnościach, nieodpowiedzialny kierowca został zwolniony do miejsca zamieszkania, Za kierowanie pojazdem mechanicznym stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. (policja.pl)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brodnica365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz