Zamknij

Pomocnik stolarza

Nr oferty: StPr/20/0250Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przykop 21, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze w stolarstwie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Pracodawca nie wymaga wykształcenia wobec kandydatów, chęć do pracy ---------------------------------------------------------------------- Praca wykonywana w godzinach 6:00-14:00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Przerobu Drewna "Cieczko" Cieczko Brygida i Cieczko Jerzy s.c.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przykop 21, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jerzy Cieczko
    Numer telefonu: 56 498 47 97
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP + dokumenty aplikacyjne Przed zgłoszeniem kontakt tel. !!!
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wypiek pieczywa przy użyciu pieca piekarniczego
    StPr/20/0253
    data rozpoczęcia pracy od 24.03.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Montaż elementow reklamowych
    StPr/20/0249
    data rozpoczęcia pracy od 23.03.2020
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Prace pomocnicze w stolarstwie
    StPr/20/0250

    Lakierowanie elementów drewninych
    StPr/20/0251

    Praca na linii produkcyjnej, łączenie elementów produkcyjnych, pakowanie produktów, przygotowanie towqarów do wysyłki.
    StPr/20/0229
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Obsługa gości na sali restauracyjnej; podawanie dań; przyżądzanie napojów i drinków; obsługa gości na imprezach; dbanie o ład i porządek.
    StPr/20/0226

    Obsługa klienta; przygotowanie towaru; ekspozycja towaru; zamawianie towaru; obsługa kasy fiskalnej i terminala.
    StPr/20/0208
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Przygotowanie dokumentacji do archiwum; sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych przy przekazaniu akt do archiwum zakładowego; porządkowanie i segregowanie dokumentacji; obsługa systemów informatycznyc
    StPr/20/0209

    Naprawa dachów, zakładanie, konserwacja i remont urządzeń służących do odprowadzania wody z dachów.
    StPr/20/0212
    data rozpoczęcia pracy od 16.03.2020
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Przygotowanie stanowiska pracy; dbanie o wystrój sklepu, wystawy sklepowej; utrzymanie czystości na stanowisku pracy; przyjmowanie dostaw towarów - weryfikacja dostaw; regulowanie płatności za dostarc
    StPr/20/0213